Optikai modul

Optikai modul

Optikai modulok, adó-vevő egységek optikai hálózatok összekötéséhez rövid- és hosszútávon.



ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 550M DDM , 850NM; További információk: Vendor Page...

3 570 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Mo...

nincs info

3 697 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 1310NM, 20KM, DDM; További információk: Vendor Page...

3 965 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair UF-SM-1G-S

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

5 182 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

5 733 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

6 040 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

6 816 Ft

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - PAIR - singlemode fiber ex.6198

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM LC - ...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: WDM, 1310/1550NM , single mode, 3KM, LC Connector; További információk: Vendor Page...

6 906 Ft

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM SC - PAIR - singlemode fiber ex.2220

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 3KM SC - ...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, WDM, 1310/1550NM , single mode, 3KM, SC Connector; További információk: Vendor Page...

7 196 Ft

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

7 412 Ft

WINTOP SM 1Gbps 20km LC dlx SFP modul WT-9110G/SM/20/LC

WINTOP SM 1Gbps 20km LC dlx SFP modul WT-9110...

Erről a termékről nincs bővebb információ.

7 412 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC); További információk: 10G 850NM 300 Meter; További információk: Vendor Page...

7 642 Ft

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km G311SM

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km G311S...

Erről a termékről nincs bővebb információ.

7 936 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81001

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 20KM 1310NM GR

8 030 Ft

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx ipari

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx ipari

Alapadatok : Típus : SFP modul

8 383 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81000

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 0 55KM 850 NM GR

8 550 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következo switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-...

8 594 Ft

SFP module, 155M, 1310nm, 2KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring GP-1303-02CD-HP

SFP module, 155M, 1310nm, 2KM reach, 0~70 tem...

nincs info

8 670 Ft

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper ...

MT S-RJ01

8 793 Ft

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), egymódusú, 1310nm, 10km 545013

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; További információk: www.intellinet-network.com [LINK]...

8 827 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul. Azonosító: TL-SM321B. Tipus: Switch portbovíto modul. Port: LC. Fast ethernet: n.a.. Gigabit ethernet: n.a.. Buffer memory: n.a.. Bovíthetoség: n.a.. ...

8 829 Ft

SFP module, 155M, 1310nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring GP-3103-L2CD

SFP module, 155M, 1310nm, 20KM reach, 0~70 te...

nincs info

8 965 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul. Azonosító: TL-SM311LS. Tipus: MiniGBIC modul. Port: n.a.. Fast ethernet: n.a.. Gigabit ethernet: n.a.. Buffer memory: n.a.. Bovíthetoség: n.a.. Menedzselés: n.a.. Eg...

9 288 Ft

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE            TEG-MGBSX

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE TEG-...

TRENDNET SX MODULE IN

9 886 Ft

Gigalight monomódusú  BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC GPB-5324L-03CD

Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, ...

nincs info

10 180 Ft

Tételek: 1 - 25 / 123 (5 oldal)