Optikai modul

Optikai modul

Optikai modulok, adó-vevő egységek optikai hálózatok összekötéséhez rövid- és hosszútávon.



Gigalight monomódusú  BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC GPB-5324L-03CD

Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, ...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

1 885 Ft

Fogyasztói ár ²

1 922 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM /db

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Mo...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

3 632 Ft

Fogyasztói ár ²

3 705 Ft

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, 20db - csak HUSZASÁVAL RENDELHETŐ UF-MM-1G-20

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, ...

UF-MM-1G-20 KSH szám: 85177000

Kedvezményes ár ¹

3 720 Ft

Fogyasztói ár ²

3 794 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-M...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP modul,...

Kedvezményes ár ¹

4 647 Ft

Fogyasztói ár ²

4 740 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-kék 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Mo...

Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék (Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-OEM-Kék ...

Kedvezményes ár ¹

4 661 Ft

Fogyasztói ár ²

4 754 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP modul,...

Kedvezményes ár ¹

4 731 Ft

Fogyasztói ár ²

4 825 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

4 745 Ft

Fogyasztói ár ²

4 840 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

5 337 Ft

Fogyasztói ár ²

5 443 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹

5 556 Ft

Fogyasztói ár ²

5 667 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők...

Kedvezményes ár ¹

6 067 Ft

Fogyasztói ár ²

6 188 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Tra...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

6 449 Ft

Fogyasztói ár ²

6 578 Ft

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, Azonosító: TL-SM321A, Tipus: Switch portbővítő modul, Port: LC, Fast ...

Kedvezményes ár ¹

6 607 Ft

Fogyasztói ár ²

6 739 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81000-01

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK HP-COMP 1.25 GBPS 0.55 KM...

Kedvezményes ár ¹

6 980 Ft

Fogyasztói ár ²

7 120 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP+ 10GbE...

Kedvezményes ár ¹

7 197 Ft

Fogyasztói ár ²

7 341 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1250  Mbit/s ...

Kedvezményes ár ¹

7 303 Ft

Fogyasztói ár ²

7 449 Ft

Extralink-SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km, single mode - PÁRBAN RENDELHETŐ EX.2213 - 1db

Extralink-SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.2...

Kedvezményes ár ¹

7 399 Ft

Fogyasztói ár ²

7 547 Ft

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP+  Modul, 10G, 20db - csak HUSZASÁVAL RENDELHETŐ UF-MM-10G-20

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP+ Modul, 10...

UF-MM-10G-20 KSH szám: 85176200

Kedvezményes ár ¹

7 471 Ft

Fogyasztói ár ²

7 621 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

7 518 Ft

Fogyasztói ár ²

7 669 Ft

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G UF-MM-10G /db

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Modu...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

8 245 Ft

Fogyasztói ár ²

8 410 Ft

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Tulajdonságok: Gigabites optikai SFP modul Multi modusú optikához LC duplex csatlakozó Maximális átviteli távolság 62,5?...

Kedvezményes ár ¹

8 505 Ft

Fogyasztói ár ²

8 675 Ft

Hikvision Monomódusú SFP, LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm HK-SFP-1.25G-20-1310

Hikvision Monomódusú SFP, LC, 1.25G, TX1310 n...

Átviteli közeg: optika, Alaplapi bemenetek száma: 1, Átviteli távolság: 20000 m, Hurkolhatóság: nem hurkolható...

Kedvezményes ár ¹

8 872 Ft

Fogyasztói ár ²

9 050 Ft

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 2m UDC-2

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

9 149 Ft

Fogyasztói ár ²

9 332 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allne...

Kedvezményes ár ¹

9 496 Ft

Fogyasztói ár ²

9 686 Ft

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km ex.2237

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP+ 10GbE...

Kedvezményes ár ¹

9 622 Ft

Fogyasztói ár ²

9 814 Ft

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper ...

MT S-RJ01

Kedvezményes ár ¹

10 050 Ft

Fogyasztói ár ²

10 251 Ft

Tételek: 1 - 25 / 66 (3 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2021

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél