Optikai modul

Optikai modul

Optikai modulok, adó-vevő egységek optikai hálózatok összekötéséhez rövid- és hosszútávon.



EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/UPC, Kábelezés típusa: Optikai szálas, További információk: SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE , Szín: Kék...

154 Ft

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.26...

Gyártó: ExtraLink,

204 Ft

EXTRALINK SC ADAPTER SIMPLEX GREY ex.2077

EXTRALINK SC ADAPTER SIMPLEX GREY ex.2077

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC-simplex, Kábelezés típusa: Optikai szálas, Szín: Szürke

217 Ft

EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER ex.2084

EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER ex.2084

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/APC, Kábelezés típusa: Optikai szálas, További információk: Duplex, single mode, Szín: Zöld...

279 Ft

EXTRALINK LC/UPC SIMPLEX SM ADAPTER ex.3500

EXTRALINK LC/UPC SIMPLEX SM ADAPTER ex.3500

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Csatlakozó toldó törésgátló; Dugó, csatlakozó típusa: LC-simpex; Kábelezés típusa: Single Mode Fibre Optic; További információk: LC/UPC...

305 Ft

EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE ex.2695

EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE ex...

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: LC-duplex, Kábelezés típusa: Single Mode Fibre Optic, Szín: Zöld

306 Ft

EXTRALINK SC/UPC DUPLEX MM ADAPTER ex.2848

EXTRALINK SC/UPC DUPLEX MM ADAPTER ex.2848

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/UPC, Kábelezés típusa: Optikai szálas, További információk: Duplex, Multi Mode, Szín: Szürke...

338 Ft

Delock Keystone Module LC Duplex female > LC Duplex female multi-mode 86347

Delock Keystone Module LC Duplex female > LC ...

Gyártó: Delock,

1 231 Ft

Delock Keystone module LC Duplex female > LC Duplex female single-mode 86357

Delock Keystone module LC Duplex female > LC ...

Gyártó: Delock, Termékosztály: Komplett aljzat eleme, Komplett aljzat típusa: Modul adapter, Csatlakozó típusa: LC duplex, Kábelezés típusa: Single Mode Fibre Optic, 62.5/125 multimódusú üvegszálas ká...

1 618 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Mo...

nincs info

3 731 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 550M DDM , 850NM; További információk: Vendor Page...

4 028 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: Ubiquiti Networks,

4 150 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 1310NM, 20KM, DDM; További információk: Vendor Page...

4 474 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, OEM UF-SM-1G-S-OEM

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Mo...

nincs info

4 581 Ft

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km G311SM

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km G311S...

Erről a termékről nincs bővebb információ.

4 815 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

5 867 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

6 345 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következo switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-...

6 744 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC); További információk: 10G 850NM 300 Meter; További információk: Vendor Page...

6 942 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

6 980 Ft

EXTRALINK LUNA v2 EPON 1GE ex.3791

EXTRALINK LUNA v2 EPON 1GE ex.3791

Gyártó: ExtraLink,

7 109 Ft

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G - OEM UF-MM-10G-OEM

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Modu...

nincs info

7 248 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul. Azonosító: TL-SM311LS. Tipus: MiniGBIC modul. Port: n.a.. Fast ethernet: n.a.. Gigabit ethernet: n.a.. Buffer memory: n.a.. Bovíthetoség: n.a.. Menedzselés: n.a.. Eg...

7 452 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul. Azonosító: TL-SM321B. Tipus: Switch portbovíto modul. Port: LC. Fast ethernet: n.a.. Gigabit ethernet: n.a.. Buffer memory: n.a.. Bovíthetoség: n.a.. ...

7 452 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81003

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 20KM TX1310NM/RX1550NM GR

7 747 Ft

Tételek: 1 - 25 / 164 (7 oldal)