Optikai modul

Optikai modul

Optikai modulok, adó-vevő egységek optikai hálózatok összekötéséhez rövid- és hosszútávon.



ASSMANN - CABLE DIGITUS SC/SC DUPLEX COUPLER    DN-96005-1

ASSMANN - CABLE DIGITUS SC/SC DUPLEX COUPLER ...

ASSMANN - CABLE AQUA MULTIMODE...

Kedvezményes ár ¹

765 Ft

Fogyasztói ár ²

780 Ft

LANBERG keystone tool-less module RJ45 180 deg. FTP cat.7 KSF7-2000

LANBERG keystone tool-less module RJ45 180 de...

LANBERG keystone tool-less module RJ45 180 deg. FTP cat.7 VTSZ: 85366990 Származás: PL...

Kedvezményes ár ¹

2 159 Ft

Fogyasztói ár ²

2 202 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-OEM - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM /db CSAK PÁRBAN RENDELHETŐ

Ubiquiti UF-MM-1G-OEM - U Fiber, Multi-Mode M...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

5 298 Ft

Fogyasztói ár ²

5 404 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-M...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP modul,...

Kedvezményes ár ¹

5 366 Ft

Fogyasztói ár ²

5 473 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

6 436 Ft

Fogyasztói ár ²

6 565 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

6 574 Ft

Fogyasztói ár ²

6 705 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹

6 647 Ft

Fogyasztói ár ²

6 780 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP+ 10GbE...

Kedvezményes ár ¹

7 197 Ft

Fogyasztói ár ²

7 341 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1250  Mbit/s ...

Kedvezményes ár ¹

7 353 Ft

Fogyasztói ár ²

7 500 Ft

SFP modul MM 1,25G, 1310nm, 2km távolság, DDM GP-1324-02CD

SFP modul MM 1,25G, 1310nm, 2km távolság, DDM...

Kedvezményes ár ¹

7 892 Ft

Fogyasztói ár ²

8 050 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők...

Kedvezményes ár ¹

8 174 Ft

Fogyasztói ár ²

8 337 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allne...

Kedvezményes ár ¹

8 551 Ft

Fogyasztói ár ²

8 722 Ft

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, Azonosító: TL-SM321A, Tipus: Switch portbővítő modul, Port: LC, Fast ...

Kedvezményes ár ¹

8 559 Ft

Fogyasztói ár ²

8 730 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

8 593 Ft

Fogyasztói ár ²

8 765 Ft

SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81001

SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitu...

Mini mini GBIC (SFP) modul, 1,25 Gbps, 20km, DIGITUS DN-81001Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonság09/125µm...

Kedvezményes ár ¹

8 672 Ft

Fogyasztói ár ²

8 845 Ft

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Digitus Mini GBIC (SFP) modul /LSFP1GMULTI/

Tulajdonságok: Gigabites optikai SFP modul Multi modusú optikához LC duplex csatlakozó Maximális átviteli távolság 62,5?...

Kedvezményes ár ¹

8 672 Ft

Fogyasztói ár ²

8 845 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Tra...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

8 731 Ft

Fogyasztói ár ²

8 906 Ft

UFiber Multi-Mode SFP modul, 10G OEM UF-MM-10G-OEM

UFiber Multi-Mode SFP modul, 10G OEM UF-MM-10...

Kedvezményes ár ¹

9 073 Ft

Fogyasztói ár ²

9 254 Ft

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 2m UDC-2

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

10 809 Ft

Fogyasztói ár ²

11 025 Ft

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 3m UDC-3

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,

Kedvezményes ár ¹

10 809 Ft

Fogyasztói ár ²

11 025 Ft

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m 545006

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseS...

Gyártó: Intellinet Network Solutions, 545006...

Kedvezményes ár ¹

11 346 Ft

Fogyasztói ár ²

11 573 Ft

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km ex.2237

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, Tí,pus: SFP+ 10GbE...

Kedvezményes ár ¹

11 619 Ft

Fogyasztói ár ²

11 852 Ft

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE            TEG-MGBSX

TRENDNET MINI GBIC MULTI-MODE TEG-...

TRENDNET SX MODULE IN

Kedvezményes ár ¹

11 962 Ft

Fogyasztói ár ²

12 201 Ft

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper ...

MT S-RJ01

Kedvezményes ár ¹

12 031 Ft

Fogyasztói ár ²

12 271 Ft

SFP+ modul,Multimódusú optika10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.)  LC csatlakozó GPP-85192-SRCKH

SFP+ modul,Multimódusú optika10GBaseSR/SW, 85...

Kedvezményes ár ¹

12 577 Ft

Fogyasztói ár ²

12 828 Ft

Tételek: 1 - 25 / 110 (5 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2022

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél