Tisztelt Vásárlóink!
A kialakult vírushelyzetre való tekintettel - Magyarország Kormányának rendelkezése alapján - vecsési üzletünk 2020.03.17-től határozatlan ideig, munkanapokon a normál nyitvatartás szerinti 18 óra helyett csak 15 óráig tart nyitva. Természetesen webáruházunk továbbra is 0-24 óráig, a hét minden napján fogadja a rendeléseket és azokat változatlanul a megszokott rendben kezeljük. A korlátozás kizárólag a bolti nyitvatartást érinti.
Továbbá a futárszolgálat nem adhat át rendelést olyan helyszínen, illetve címen, ahol a kihelyezett hatósági jelzés alapján járványügyi megfigyelés alatt álló személy tartózkodik.
Megértésüket köszönjük.

Optikai modul

Optikai modul

Optikai modulok, adó-vevő egységek optikai hálózatok összekötéséhez rövid- és hosszútávon.



ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 1310NM, 20KM, DDM; T...

Kedvezményes ár ¹

3 341 Ft

Fogyasztói ár ²

3 408 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Mo...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

3 821 Ft

Fogyasztói ár ²

3 897 Ft

Qoltec Splitter 1x8   1.5m   0.9mm   G.657A   SingleMode 54204

Qoltec Splitter 1x8 1.5m 0.9mm G.657A ...

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt; Működési hullámhoss...

Kedvezményes ár ¹

3 987 Ft

Fogyasztói ár ²

4 066 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, 550M DDM , 850NM; To...

Kedvezményes ár ¹

4 031 Ft

Fogyasztói ár ²

4 112 Ft

UBIQUITI Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék  (Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-OEM-Kék 1db

UBIQUITI Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék...

Kedvezményes ár ¹

4 843 Ft

Fogyasztói ár ²

4 939 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹

6 345 Ft

Fogyasztói ár ²

6 472 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allne...

Kedvezményes ár ¹

6 463 Ft

Fogyasztói ár ²

6 592 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők...

Kedvezményes ár ¹

6 476 Ft

Fogyasztói ár ²

6 605 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹

6 580 Ft

Fogyasztói ár ²

6 711 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

6 877 Ft

Fogyasztói ár ²

7 015 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10G...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

Kedvezményes ár ¹

7 396 Ft

Fogyasztói ár ²

7 544 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1250  Mbit/s ...

Kedvezményes ár ¹

7 438 Ft

Fogyasztói ár ²

7 587 Ft

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹

7 811 Ft

Fogyasztói ár ²

7 967 Ft

SFP Module Multi módusú optika, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet 1.25G, 850nm, 550M reach, 0~70temp. range, with Digital GP-8524-S5CD-HP

SFP Module Multi módusú optika, csatlakozó LC...

nincs info

Kedvezményes ár ¹

7 811 Ft

Fogyasztói ár ²

7 967 Ft

WINTOP SM 1Gbps 20km LC dlx SFP modul WT-9110G/SM/20/LC

WINTOP SM 1Gbps 20km LC dlx SFP modul WT-9110...

Kedvezményes ár ¹

7 811 Ft

Fogyasztói ár ²

7 967 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81000-01

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK HP-COMP 1.25 GBPS 0.55 KM...

Kedvezményes ár ¹

8 142 Ft

Fogyasztói ár ²

8 305 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS SFP MODULE CISCO COMP   DN-81001-02

ASSMANN - NETWORK DIGITUS SFP MODULE CISCO CO...

ASSMANN - NETWORK TO 20KM SINGLE M LC DUPLEX IN...

Kedvezményes ár ¹

8 146 Ft

Fogyasztói ár ²

8 309 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81001

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 20KM 1310NM GR...

Kedvezményes ár ¹

8 148 Ft

Fogyasztói ár ²

8 311 Ft

ASSMANN - NETWORK MINI GBIC (SFP) MODULE  155MBPS DN-81101

ASSMANN - NETWORK MINI GBIC (SFP) MODULE 155...

ASSMANN - NETWORK 2KM GR...

Kedvezményes ár ¹

8 150 Ft

Fogyasztói ár ²

8 313 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81003

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 20KM TX1310NM/RX1550NM GR...

Kedvezményes ár ¹

8 153 Ft

Fogyasztói ár ²

8 316 Ft

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx ipari

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx ipari

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹

8 383 Ft

Fogyasztói ár ²

8 551 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Tra...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

Kedvezményes ár ¹

8 425 Ft

Fogyasztói ár ²

8 594 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Hullám...

Kedvezményes ár ¹

8 495 Ft

Fogyasztói ár ²

8 665 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair UF-SM-1G-S

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1250  Mbit/s ...

Kedvezményes ár ¹

9 000 Ft

Fogyasztói ár ²

9 180 Ft

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km ex.2237

ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP+ 10GbE Module LR (LC); További információk: 10G 1310NM ...

Kedvezményes ár ¹

9 121 Ft

Fogyasztói ár ²

9 304 Ft

Tételek: 1 - 25 / 119 (5 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél