Tisztelt Vásárlóink!
A kialakult vírushelyzetre való tekintettel - Magyarország Kormányának rendelkezése alapján - vecsési üzletünk 2020.03.17-től határozatlan ideig, munkanapokon a normál nyitvatartás szerinti 18 óra helyett csak 15 óráig tart nyitva. Természetesen webáruházunk továbbra is 0-24 óráig, a hét minden napján fogadja a rendeléseket és azokat változatlanul a megszokott rendben kezeljük. A korlátozás kizárólag a bolti nyitvatartást érinti.
Továbbá a futárszolgálat nem adhat át rendelést olyan helyszínen, illetve címen, ahol a kihelyezett hatósági jelzés alapján járványügyi megfigyelés alatt álló személy tartózkodik.
Megértésüket köszönjük.

Média konverter

Média konverter

Rackbe szerelhető és különálló média konverterek.



SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111A...

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprotokollok: RS422, RS48...

Kedvezményes ár ¹

2 002 Ft

Fogyasztói ár ²

2 042 Ft

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x RJ45 jack, Támogatot...

Kedvezményes ár ¹

6 941 Ft

Fogyasztói ár ²

7 080 Ft

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432 TX432

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432 TX432

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq, SFF-8431 Méret (Sz x M...

Kedvezményes ár ¹

7 964 Ft

Fogyasztói ár ²

8 123 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) médi...

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 ja...

Kedvezményes ár ¹

9 383 Ft

Fogyasztói ár ²

9 570 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

10 397 Ft

Fogyasztói ár ²

10 605 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

10 759 Ft

Fogyasztói ár ²

10 974 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Conver...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

11 071 Ft

Fogyasztói ár ²

11 292 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / R...

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - R...

Kedvezményes ár ¹

11 570 Ft

Fogyasztói ár ²

11 801 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, ...

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m...

Kedvezményes ár ¹

11 626 Ft

Fogyasztói ár ²

11 858 Ft

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konver...

       BIZDAHPFS31021T KSH szám: 85258019310...

Kedvezményes ár ¹

13 336 Ft

Fogyasztói ár ²

13 603 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Conver...

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x SC fiber optic. 1x RJ...

Kedvezményes ár ¹

13 619 Ft

Fogyasztói ár ²

13 892 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) ...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on market, it has outdoor wa...

Kedvezményes ár ¹

13 674 Ft

Fogyasztói ár ²

13 948 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Magasság: 26 mm; Szélesség: 70 mm; Hossz: 107 mm 5...

Kedvezményes ár ¹

16 050 Ft

Fogyasztói ár ²

16 371 Ft

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média konverter

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20...

Single mode, gigabites, duplex optikai kommunikáció kialakítására alkalmas konverter maximum 20 km távolságig. 10/1...

Kedvezményes ár ¹

16 488 Ft

Fogyasztói ár ²

16 818 Ft

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

Gyártó: DIGITUS; DS-53450

Kedvezményes ár ¹

16 554 Ft

Fogyasztói ár ²

16 886 Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310nm, 20km (SC), -20~65C MMC-GE-SM-20SC

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverte...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. MMC-GE-SM-20SC KSH szám: 8517620000...

Kedvezményes ár ¹

20 081 Ft

Fogyasztói ár ²

20 483 Ft

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC  SFPGLCLHSMST

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC SFPG...

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹

23 717 Ft

Fogyasztói ár ²

24 192 Ft

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST...

A médiakonverterek optikai (fiber) jelből csinálnak általános, réz (RJ-45) vezeték által továbbítható jelet. Az optikai ...

Kedvezményes ár ¹

26 991 Ft

Fogyasztói ár ²

27 531 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Me...

D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

27 379 Ft

Fogyasztói ár ²

27 926 Ft

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82120-1

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC ...

Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter, Azonosító: DN-82120-1, Felület: n.a., Csatlakozás: 1x RJ45 10/100/1000, Támo...

Kedvezményes ár ¹

27 603 Ft

Fogyasztói ár ²

28 156 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER DN-82110-1

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVE...

ASSMANN - NETWORK RJ45/ST GR...

Kedvezményes ár ¹

31 600 Ft

Fogyasztói ár ²

32 232 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER DN-82121-1

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVE...

ASSMANN - NETWORK RJ45/SC GR...

Kedvezményes ár ¹

33 623 Ft

Fogyasztói ár ²

34 296 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode M...

D-Link DMC-515SC média konverter, Azonosító: DMC-515SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

54 389 Ft

Fogyasztói ár ²

55 477 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode...

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

61 157 Ft

Fogyasztói ár ²

62 380 Ft

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter DMC-700SC/E

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC)...

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter DMC-700SC/E DMC-700SC/E ...

Kedvezményes ár ¹

71 123 Ft

Fogyasztói ár ²

72 545 Ft

Tételek: 1 - 25 / 26 (2 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél