Média konverter

Média konverter

Rackbe szerelhető és különálló média konverterek.



TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111A-20 TL-FC111A-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-...

NETWORK Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u ENVIRONM...

Fogyasztói ár

7 861 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111B-20 TL-FC111B-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-...

NETWORK Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u ENVIRONM...

Fogyasztói ár

8 153 Ft

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x RJ45 jack, Támogatot...

Fogyasztói ár

9 018 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Conver...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Fogyasztói ár

10 659 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)-1000FX(SC) Single mód, TL-FC311A-2 TL-FC311A-2

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)...

Standards and Protocols IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z ENVIRONMENT O...

Fogyasztói ár

10 974 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)-1000FX(SC) Single mód, TL-FC311B-2 TL-FC311B-2

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)...

Standards and Protocols IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z ENVIRONMENT O...

Fogyasztói ár

10 974 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Fogyasztói ár

11 685 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111A...

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprotokollok: RS422, RS48...

Fogyasztói ár

11 699 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Fogyasztói ár

11 808 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) médi...

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 ja...

Fogyasztói ár

12 244 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)-1000FX(SC) Single mód, TL-FC311A-20 TL-FC311A-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)...

Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z ...

Fogyasztói ár

13 729 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mó...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai interfésszel...

Fogyasztói ár

14 721 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Conver...

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x SC fiber optic. 1x RJ...

Fogyasztói ár

14 832 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, ...

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m...

Fogyasztói ár

14 966 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) ...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on market, it has outdoor wa...

Fogyasztói ár

15 743 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / R...

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - R...

Fogyasztói ár

16 562 Ft

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 ...

Termék leírás Ez a Gigabit Ethernet Média konverter kiegészíti a hálózatod egy optikai üvegszálas interfésszel. A kompak...

Fogyasztói ár

17 620 Ft

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC  SFPGLCLHSMST

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC SFPG...

STARTECH IN

Fogyasztói ár

25 890 Ft

STARTECH MM FIBER MEDIA CONVERTER ST     MCM110ST2EU

STARTECH MM FIBER MEDIA CONVERTER ST MCM1...

STARTECH IN

Fogyasztói ár

27 391 Ft

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82120-1

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC ...

Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter, Azonosító: DN-82120-1, Felület: n.a., Csatlakozás: 1x RJ45 10/100/1000, Támo...

Fogyasztói ár

33 056 Ft

TRENDNET 1000BASE-T TO 1000BASE-SX SC-TYPE FIBER CONVERTER

TRENDNET 1000BASE-T TO 1000BASE-SX SC-TYPE FI...

Fogyasztói ár

33 296 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode...

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Fogyasztói ár

79 665 Ft

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER SC  ET91000SC2

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER SC ET91...

STARTECH IN

Fogyasztói ár

100 207 Ft

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER LC  ET91000LC2

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER LC ET91...

STARTECH IN

Fogyasztói ár

110 927 Ft

STARTECH GBE FIBER MEDIA CONVERTER 10KM  ET91000SM10

STARTECH GBE FIBER MEDIA CONVERTER 10KM ET91...

STARTECH IN...

Fogyasztói ár

119 802 Ft

Tételek: 1 - 25 / 27 (2 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024