Média konverter

Média konverter

Rackbe szerelhető és különálló média konverterek.



SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111A...

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprotokollok: RS422, RS48...

Kedvezményes ár ¹

1 830 Ft

Fogyasztói ár ²

1 867 Ft

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x RJ45 jack, Támogatot...

Kedvezményes ár ¹

5 900 Ft

Fogyasztói ár ²

6 018 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) médi...

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 ja...

Kedvezményes ár ¹

9 646 Ft

Fogyasztói ár ²

9 839 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

9 840 Ft

Fogyasztói ár ²

10 037 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

10 174 Ft

Fogyasztói ár ²

10 377 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Conver...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

10 174 Ft

Fogyasztói ár ²

10 377 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA...

Tulajdonságok: Optikai konverter segítségével meglévő rezes hálózatát bővítheti optikai kapcsolatokkal. 100 Mbps átvite...

Kedvezményes ár ¹

11 873 Ft

Fogyasztói ár ²

12 111 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA...

Tulajdonságok: Optikai konverter segítségével meglévő rezes hálózatát bővítheti optikai kapcsolatokkal. 100 Mbps átvite...

Kedvezményes ár ¹

11 873 Ft

Fogyasztói ár ²

12 111 Ft

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konver...

       BIZDAHPFS31021T KSH szám: 85258019310...

Kedvezményes ár ¹

11 945 Ft

Fogyasztói ár ²

12 184 Ft

LinkEasy Mini GE média konverter, 10/100/1000BaseT - 1000BASE-X SFP, -20~65C MMC-GE-SFP

LinkEasy Mini GE média konverter, 10/100/1000...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. MMC-GE-SFP KSH szám: 8517620000...

Kedvezményes ár ¹

12 108 Ft

Fogyasztói ár ²

12 350 Ft

Digitus média konverter 10/100TX SM SC /LCONA100MONO/

Digitus média konverter 10/100TX SM SC /LCONA...

Kedvezményes ár ¹

12 156 Ft

Fogyasztói ár ²

12 400 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Conver...

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x SC fiber optic. 1x RJ...

Kedvezményes ár ¹

12 558 Ft

Fogyasztói ár ²

12 809 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mó...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai interfésszel...

Kedvezményes ár ¹

12 631 Ft

Fogyasztói ár ²

12 884 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, ...

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m...

Kedvezményes ár ¹

12 861 Ft

Fogyasztói ár ²

13 119 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) ...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on market, it has outdoor wa...

Kedvezményes ár ¹

13 998 Ft

Fogyasztói ár ²

14 278 Ft

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média konverter

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20...

Single mode, gigabites, duplex optikai kommunikáció kialakítására alkalmas konverter maximum 20 km távolságig. 10/1...

Kedvezményes ár ¹

16 488 Ft

Fogyasztói ár ²

16 818 Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, MM 850nm, 550m (SC), -20~65C MMC-GE-MM-SC

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverte...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. MMC-GE-MM-SC KSH szám: 8517620000...

Kedvezményes ár ¹

16 688 Ft

Fogyasztói ár ²

17 022 Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310nm, 20km (SC), -20~65C MMC-GE-SM-20SC

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverte...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. MMC-GE-SM-20SC KSH szám: 8517620000...

Kedvezményes ár ¹

16 688 Ft

Fogyasztói ár ²

17 022 Ft

Digitus média konverter 10/100TX SC /LCONABI100MO40A/

Digitus média konverter 10/100TX SC /LCONABI1...

Kedvezményes ár ¹

17 403 Ft

Fogyasztói ár ²

17 751 Ft

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

Gyártó: DIGITUS; DS-53450

Kedvezményes ár ¹

20 992 Ft

Fogyasztói ár ²

21 412 Ft

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432 TX432

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432 TX432

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq, SFF-8431 Méret (Sz x M...

Kedvezményes ár ¹

22 447 Ft

Fogyasztói ár ²

22 896 Ft

Allied T optikai Konv. AT-MC102XL

Allied T optikai Konv. AT-MC102XL

Tulajdonságok: Hullámhosszúság: 1310nm Maximális adatátvitel: 10/100 Mbps Tömeg: 294 g AT-MC102XL ...

Kedvezményes ár ¹

25 827 Ft

Fogyasztói ár ²

26 343 Ft

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 ...

Termék leírás Ez a Gigabit Ethernet Média konverter kiegészíti a hálózatod egy optikai üvegszálas interfésszel. A kompak...

Kedvezményes ár ¹

26 737 Ft

Fogyasztói ár ²

27 272 Ft

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST...

A médiakonverterek optikai (fiber) jelből csinálnak általános, réz (RJ-45) vezeték által továbbítható jelet. Az optikai ...

Kedvezményes ár ¹

26 991 Ft

Fogyasztói ár ²

27 531 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Me...

D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

27 379 Ft

Fogyasztói ár ²

27 926 Ft

Tételek: 1 - 25 / 34 (2 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél