Média konverter

Média konverter

Rackbe szerelhető és különálló média konverterek.



TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111A-20 TL-FC111A-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-...

NETWORK Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u ENVIRONM...

Kedvezményes ár ¹

4 987 Ft

Fogyasztói ár ²

5 087 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111B-20 TL-FC111B-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-...

NETWORK Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u ENVIRONM...

Kedvezményes ár ¹

4 987 Ft

Fogyasztói ár ²

5 087 Ft

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x RJ45 jack, Támogatot...

Kedvezményes ár ¹

7 322 Ft

Fogyasztói ár ²

7 468 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Conver...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

7 964 Ft

Fogyasztói ár ²

8 123 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) médi...

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 ja...

Kedvezményes ár ¹

8 048 Ft

Fogyasztói ár ²

8 209 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

10 453 Ft

Fogyasztói ár ²

10 662 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálóza...

Kedvezményes ár ¹

10 453 Ft

Fogyasztói ár ²

10 662 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, ...

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m...

Kedvezményes ár ¹

11 587 Ft

Fogyasztói ár ²

11 819 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111A...

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprotokollok: RS422, RS48...

Kedvezményes ár ¹

11 802 Ft

Fogyasztói ár ²

12 038 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Conver...

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x SC fiber optic. 1x RJ...

Kedvezményes ár ¹

11 925 Ft

Fogyasztói ár ²

12 164 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / R...

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - R...

Kedvezményes ár ¹

11 990 Ft

Fogyasztói ár ²

12 230 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) ...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on market, it has outdoor wa...

Kedvezményes ár ¹

12 149 Ft

Fogyasztói ár ²

12 392 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mó...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai interfésszel...

Kedvezményes ár ¹

12 182 Ft

Fogyasztói ár ²

12 425 Ft

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

Gyártó: DIGITUS, DS-53450

Kedvezményes ár ¹

16 102 Ft

Fogyasztói ár ²

16 424 Ft

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP fémházas média konverter FMC-1001S

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T to 100/...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. FMC-1001S KSH szám: 8517620000...

Kedvezményes ár ¹

22 742 Ft

Fogyasztói ár ²

23 197 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Me...

D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

30 419 Ft

Fogyasztói ár ²

31 027 Ft

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm 506533

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions, Termékosztály: Média konverter, Magasság: 26 mm, Szélesség: 70 mm, Hossz: 107 mm, ...

Kedvezményes ár ¹

38 748 Ft

Fogyasztói ár ²

39 523 Ft

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 ...

Termék leírás Ez a Gigabit Ethernet Média konverter kiegészíti a hálózatod egy optikai üvegszálas interfésszel. A kompak...

Kedvezményes ár ¹

39 868 Ft

Fogyasztói ár ²

40 665 Ft

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST...

A mé,diakonverterek optikai (fiber) jelből csiná,lnak á,ltalá,nos, ré,z (RJ-45) vezet&eacu...

Kedvezményes ár ¹

39 966 Ft

Fogyasztói ár ²

40 765 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode M...

D-Link DMC-515SC média konverter, Azonosító: DMC-515SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

54 994 Ft

Fogyasztói ár ²

56 093 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode...

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45...

Kedvezményes ár ¹

58 958 Ft

Fogyasztói ár ²

60 138 Ft

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter DMC-700SC/E

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC)...

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter DMC-700SC/E DMC-700SC/E ...

Kedvezményes ár ¹

70 769 Ft

Fogyasztói ár ²

72 185 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemod...

Description This Media Converter can be used by itself or installed in a chassis and converts between 1000BASE-T Gigabi...

Kedvezményes ár ¹

122 752 Ft

Fogyasztói ár ²

125 207 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - UTP to Singlemode Fiber Media Converter - SC Fiber connector - Distance up to 10km - Includes Power Supply for standalone use

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemod...

Kedvezményes ár ¹

144 084 Ft

Fogyasztói ár ²

146 966 Ft

Tételek: 1 - 24 / 24 (1 oldal)


Microstore.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2021

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél