Média konverter

Média konverter

Rackbe szerelhető és különálló média konverterek.



TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

• TP-Link MC220L média konverter. • Azonosító: MC220L. • Felület: Médiakonverter. • Csatlakozás: 1x SFP. 1x RJ45 jack. • Támogatott szabvány: IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x. • Távolság: max....

8 340 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. . LED információk a hálózat állapotáról! . Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fib...

9 884 Ft

TPLink Konv. MC100CM Full-Duplex

TPLink Konv. MC100CM Full-Duplex

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, Támogatott szabvány: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, Távolság: max. ...

10 246 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / R...

Gyártó: DIGITUS; Termékosztály: Média konverter; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: FastEthernet 100BaseFX - SC; K...

11 126 Ft

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82021-1

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC ...

Gyártó: DIGITUS;

11 126 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) ...

Gyártó: MikroTik;

11 454 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111A...

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprotokollok: RS422, RS485 Továbbítási távolság: akár 1500 m-es távolságra (színes), UTP kábelen Vevőegysé...

11 642 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA...

Tulajdonságok: Optikai konverter segítségével meglévő rezes hálózatát bővítheti optikai kapcsolatokkal. 100 Mbps átviteli sebesség SC multi modusú optikai csatlakozó Maximális átviteli távolság: 2 km ...

11 927 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA...

Tulajdonságok: Optikai konverter segítségével meglévő rezes hálózatát bővítheti optikai kapcsolatokkal. 100 Mbps átviteli sebesség ST multi modusú optikai csatlakozó Maximális átviteli távolság: 2 km ...

11 927 Ft

Digitus média konverter 10/100TX SM SC /LCONA100MONO/

Digitus média konverter 10/100TX SM SC /LCONA...

Erről a termékről nincs bővebb információ.

11 927 Ft

LinkEasy Mini GE média konverter, 10/100/1000BaseT - 1000BASE-X SFP, -20~65C MMC-GE-SFP

LinkEasy Mini GE média konverter, 10/100/1000...

Erről a termékről nincs bővebb információ.

12 108 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TP-Link MC111CS média konverter, Azonosító: MC111CS, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, Támogatott szabvány: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, Távolság: max. ...

12 531 Ft

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DN-82022

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ether...

Gyártó: DIGITUS;

12 976 Ft

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DN-82023

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ether...

Gyártó: DIGITUS;

12 976 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Conver...

• TP-Link MC112CS média konverter. • Azonosító: MC112CS • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x SC fiber optic. 1x RJ45 jack • Támogatott szabvány: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x • Távols...

13 099 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mó...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai interfésszel. Specifikáció o Multi-Mode-Fiber-hez, 1310 nm hullámhossz o Akár 20 km távolság...

13 835 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, ...

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps egyszeres üzemmódú SC sz&aa

14 912 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete)

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BA...

HALLEV540674 FVT-2001 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-...

15 770 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Konverter, 2km, fekete)

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BA...

HALLEV540675 FVT-2002 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-m...

15 770 Ft

LevelOne Média Konverter - FVT-2201 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 20km, fekete)

LevelOne Média Konverter - FVT-2201 (10/100BA...

HALLEV540676 FVT-2211 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-...

15 770 Ft

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média konverter

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20...

Single mode, gigabites, duplex optikai kommunikáció kialakítására alkalmas konverter maximum 20

15 956 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Conver...

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x SC fiber optic. 1x RJ45 jack • Támogatott szabvány: IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x • Távols...

16 022 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: FastEther...

16 256 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: FastEtherne...

16 302 Ft

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Konverter, fekete)

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1...

HALLEV540678 GVT-2000 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - SFP sl...

16 542 Ft

Tételek: 1 - 25 / 53 (3 oldal)